Menu
Your Cart

Samplers

Celá sada vzoriek drevo-dekorov a lakov aktuálne ponúkaných v sériovej ponuke katalógu 2021, formátu 145x100mm. V krabičke, volne vyberatelné.Rozmery ŠxVxH v mm: ..
25.00€
Sada vzoriek drevo-dekorov aktuálne ponúkaných dekorov v sériovej ponuke katalógu 2021, formátu A4. V krabičke, volne vyberatelné. Bez lakov.Rozmery ŠxVxH v mm: ..
36.00€
Najnovší vzorkovník od kvalitného rakúskeho výrobcu materiálu na výrobu nábytku, f. Kaindl. Cena je aj s dopravným k Vám a z ceny už neposkytujeme ďalšie partnerské zľavy.Vzorkovnik poskytujeme výhradne zmluvným partnerom. Rozmery ŠxVxH v mm: ..
46.00€
Najnovší vzorkovník od kvalitného rakúskeho výrobcu materiálu na výrobu nábytku, f. Egger. Cena je aj s dopravným k Vám a z ceny už neposkytujeme ďalšie partnerské zľavy.Vzorkovnik poskytujeme výhradne zmluvným partnerom. Rozmery ŠxVxH v mm: ..
50.00€
Vzorkovník kompaktných dosiek slúžiacich napr. ako dosky pod umývadlá alebo prac. dosky do kuchyne. Cena je aj s dopravným k Vám a z ceny už neposkytujeme ďalšie partn. zľavy. Vzorkovnik poskytujeme výhradne zmluvným partnerom.Rozmery ŠxVxH v mm: ..
81.00€
Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)